Do sprzedania broda do stroju Świętego Mikoła Świętego

Komplet: broda i peruka Św Mikołaja

Oferowany do sprzedaży zestaw składa się z włosów/peruki oraz brody.

Włosy do stroju Św Mikołaja

Czy ktoś z nas potrafi sobie wyobrazić świętego Mikołaja w kruczoczarnych lub brązowych włosach? Chyba nie - włosy są bardzo ważnym elementem stroju Świętego Mikołaja. To właśnie te białe kosmyki, które widać spod czapki sprawiają, że dzieci nie widzą Wujka, Taty czy Dziadka – a prawdziwego Mikołaja prosto z Laponii.

Włosy w oferowanej peruce wykonane są z materiału imitującego jedwab, z bardzo wysokiej jakości włosia śnieżnobiałego.

Włosy Świętego Mikołaja są gęste i bardzo długie, opadają poza szyję osoby przebranej za Świętego Mikołaja. Ich wygląd jest naturalny, włosy układają się w delikatne loki. Peruka doskonale zasłania włosy i szyję osoby przebranej. W takim zestawie każdy z nas będzie wyglądał jak Święty Mikołaj.

Broda Św Mikołaja

Oferowany zestaw to nie tylko włosy/peruka na głowę ale także broda Św Mikołaja również wykonana z materiału bardzo wysokiej jakości imitującego jedwab.

Broda podobnie jak peruka jest śnieżnobiała, wygląda bardzo naturalnie, ponieważ włosy układają się w delikatne loki. Broda św Mikołaja powinna być gruba, gęsta i oczywiście długa – opadać aż na brzuch. To wszystko sprawi, że doskonale zamaskuje usta, podbródek oraz szyję i naturalnie będzie współgrać z czerwonym kubrakiem Mikołaja.

Chyba każdy z nas kojarzy scenę gdy siedzące na kolanach św Mikołaja dzieci próbują ciągnąć go za brodę. Warto więc zadbać aby dobrze się trzymała – aby nie rozczarować najmłodszych! Broda św Mikołaja którą, oferujemy posiada mocną gumkę, która trzyma „udawany” zarost na właściwym miejscu. Proszę pamiętać, aby poprawnie ją założyć – proszę zwrócić uwagę, żeby gumkę nałożyć przez uszy, a dopiero na to założyć perukę – dzięki czemu dobrze zablokujemy całość.

W takim zestawie: broda + włosy każdy z nas będzie wyglądał jak profesjonalny Święty Mikołaj.

Zachęcamy do zamówień!

Zobacz również ofertę na pastorał >>

Wysoka jakość

Cena:
99,00 zł

Wysyłka
24 Godziny

Zamów formularz

Kup na allegro

Zadzwoń: +48 790 753 753