dzwonek świętego mikołaja

Dzwonek Św Mikołaja

Nie ma prawdziwej wizyty Świętego Mikołaja bez czerwona stroju, worka, prezentów i oczywiście dzwonka i jego charakterystycznego, wesołego dźwięku.

Gdy nadchodzi ten świąteczny czas dzieci z utęsknieniem czekają na ten odgłos, nasłuchują go już z daleka. To dla wszystkich miły znak a dla najmłodszych zapowiedź spotkania z wyjątkowym gościem, który zapewne będzie miał dla nich wymarzone upominki w swoim wielkim worku.

Dzwonek św Mikołaja chyba wszystkim dobrze się kojarzy. Któż z nas nie czekał w wigilijny wieczór właśnie na ten wyjątkowy dźwięk, na radosne dzyn, dzyn, dzyn.

Pamiętajmy, że prawdziwy, klasyczny dzwonek Św Mikołaja jest w kolorze złotym i posiada drewnianą rączkę. Ten z naszej oferty wykonany jest z metalu, dzięki czemu wydaje piękne i głębokie dźwięki. Rączka jest odpowiedniej długości i wygodnie się ją trzyma.

Zachęcamy do zakupu dzwonka Św Mikołaja z naszej oferty oraz innych dodatków i stroju – aby wizyta tego wyczekiwanego, świątecznego Gościa była niezapomniana i pełna radości.